W kilka minut można dotrzeć w najbardziej atrakcyjne miejsca Śródmieścia Gdyni – Skwer Kościuszki, Plac Kaszubski, plażę, Bulwar Nadmorski, kultową ulicę Świętojańską pełną restauracji i kawiarni.

W odległości około 1,5 km od Nautikki znajduje się Riviera – największe centrum handlowe Pomorza – z ofertą handlową ponad 250 sklepów (w tym wielkoformatowy hipermarket Auchan), 37 restauracji i kawiarni oraz 6 sal kina Helios.

Spacerem w ciągu 15 minut można dojść do Teatru Muzycznego, plaży czy Bulwaru.

Nautikka zapewnia błyskawiczny dojazd do wszystkich najważniejszych centrów biznesowych Gdyni.

mapa

W promieniu kilkuset metrów od Nautikki znajdują się główne przystanki autobusowe gdyńskiej komunikacji miejskiej, oferujące mobilność 30 linii autobusowych.

W odległości kilometra jest stacja kolejowa Gdynia Główna, skąd co kilkanaście minut odjeżdżają liczne pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej umożliwiającej sprawne poruszanie się po całym Trójmieście. Rozkład kolejowy Gdyni Głównej to również liczne połączenia dalekobieżne – w tym bezpośrednie ekspresowe połączenie Gdynia – Berlin oraz nowe szybkie pociągi premium do Warszawy (3h), Katowic (5,5h) i Krakowa (6h).

W odległości 2 km od Nautikki znajduje się zmodernizowany basen żeglarski – Marina Gdynia.

Lokalizacja Nautikki oferuje także szybki wyjazd na obwodnicę Trójmiasta, którą w kilka minut można dotrzeć na lotnisko, a także wyjechać na główne szlaki drogowe Pomorza.

mapa_2
Przystanek ZKM
Dworzec SKM
Lotnisko
Baza Promowa
Obwodnica
Autostrada A1
Sopot
Gdańsk
CH Riviera
CH Batory
Skwer Kościuszki
Plaża
Bulwar Nadmorski
Aquapark
200 m
800 m
24 km
6 km
6 km
40 km
8 km
15 km
1,4 km
1,4 km
1,4 km
1,7 km
1,9 km
7,5 km
pieszo
pieszo
autem
autem
autem
autem
autem
autem
autem
pieszo
pieszo
pieszo
pieszo
autem

Śródmieście pełne możliwości. Cicha, zielona okolica Parku Krajobrazowego i kameralna atmosfera.

Są takie miejsca, gdzie nawet największe sztormy tracą na swojej sile i znaczeniu. Tam można znaleźć wytchnienie, opanować adrenalinę i nabrać energii do kolejnych wypraw.

Nautikka położona jest na samym skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Niemal bezpośrednio z ulicy Pomorskiej można wejść w malownicze tereny leśne, gdzie aktywni znajdą dla siebie wiele ścieżek rowerowych i szlaków pieszych.

Pomimo położenia w Śródmieściu Gdyni i bliskości głównych arterii miasta, Nautikka jest zlokalizowana w miejscu osłoniętym od dużego ruchu ulicznego – gwarantuje to ciszę i wyjątkowo kameralną atmosferę.